GRAFOTHERM

Tootekood: 4077 Kategooria:

Kirjeldus

Ühekomponentne veepõhine kondensatsioonitõrje pinnakate pihustiga pinnale kandmiseks. Sobib kasutamiseks siseruumides ja välistingimustes vihma eest kaitstud pindadel.

Lisainfo

kasutuskohad

Soovitatav ehitusplatsil kanda õhukesele terasplekile, terastarinditele ja muudele metallpindadele, kui probleemiks on kondensaatniiskuse tõttu tilkuv vesi. Sobib ka kivipindadele (betoon, pahteldatud, tellis jmt) sisetingimustes. Suurepärased veeimavus- ja aurustumisomadused. Takistab kondensaatniiskuse tilkumist ja tagab soojusisolatsiooni (λ = 0,085 W/mK). Moodustab elastse ja poorse pinnakihi. Paksu kihina paigaldamisel summutab vibratsiooni ja müra. Vastab standardi EN13501-1 klassi A2-s1d0 ja ASTM E84 (USA) nõuetele. Võib kasutada laevaruumides (MED-B-10019).

katvus

Kihi paksus sõltub niiskuskoormusest ja ehitise tüübist. Vt kasutusjuhendit. Toote kulu mõjutavad värvimisviis ja –tingimused, ka värvitava pinna kuju ning kvaliteet. MED-sertifikaadi nõuete täitmiseks peab märja värvikihi paksus olema maksimaalselt 900 µm ja aluspinnaks peab olema metall, paksusega miinimum 0.75 mm.

töövahendid

kõrgsurvepihustamine, pintsel, rull

ohutuskaart

Lae alla

tootekirjeldus

Lae alla

MED-sertifikaat

Lae alla