MOGU whiteboard paint 18m2 set, white/ TAHVLIVÄRV VALGE

Tootekood: 3776 Kategooria:

Kirjeldus

MOGU Valgetahvli värvi 18 m² komplekt, sobib hästi seinadele kodu või ärikontorite interjööridesse, õppeasutustele tööpindadeks, lastele joonistamiseks, konverentsi ja nõupidamise ruumidesse – kus on vaja teha tööd, visulaiseerida ideid, meenutuseks tõsta esile teemasid ning jätta teateid, juhenduseks kirjutada ülessandeid, ja kas või lihtsalt ajaviiteks joonistades terved seinad täis!

MOGU Valgetahvli värv, valge või läbipaistev, võimaldab lisada valgetahvli funktsiooni seintele ja mööblile ilma ruumi disainilahendust ohverdamata. Seda võib kanda ükskõik, mis värvi toonitud seinale või seinakattele, kasutades esmalt MOGU Valgetahvli krunti ja seejärel ühe kihina MOGU Valgetahvli värvi.

MOGU Valgetahvli värv on vähese lõhnaga ja loodussõbralik, millele kehtib 10 aastane garantii. Paigaldamine on lihtne ja käepärane, mida soodustab värviga kaasas olev tööriista komplekt: rull, värvikauss, lihvklots, kindad, juhend ja mikrofiiber lapp valgetahvli markeri maha pühkimiseks.

Värskelt värvitud tahvel muutub kasutuskõlblikuks viie päevaga, millel võib kasutada kõiki valgetahvlitele mõeldud tooteid.