Diccodur Primer

Tootekood: 197 Kategooria:

Kirjeldus

KIRJELDUS Kahekomponentne polüuretaankruntvärv.

TOOTE OMADUSED• Oksakohtadest vaigu läbiimbumist takistavad omadused, mis vähendavad ka puidu kolletumist. Moodustab ühtlase ja tiheda kihi, mis takistab oksakohtadest vaigu läbiimbumist. Pinna värv jääb ühtlane ja veatu. • Vähendab puidukiudude paisumist. Lisaks sellele väga heade katvus- ja täiteomadustega, mis tagavad lõpliku pinna esteetilise välimuse. • Võib üle värvida nii vee- kui lahustipõhiste värvidega. Diccodur Primer on kergesti lihvitav, mis tagab pinnavärvi hea nakke.

KASUTUSKOHAD• Sobib puitakendele, välisustele jm kvaliteetsetele puit- ning puitkiudplaatpindadele välistingimustesse. • Sobib ka mööblile, ustele, toolidele ja puitkiudplaatpindadele sisetingimustes.
Miks valida Diccodur Primer
Kaitseb pinda oksakohtadest vaigu läbiimbumise ja kolletumise eest
Diccodur Primer moodustab ühtlase ja tugeva värvikihi, millel on oksakohtadest vaigu läbiimbumist takistavad omadused. Pinna värv jääb ühtlane ja veatu.
Vähendab puidu paisumist
Diccodur Primer takistab puidu kiudude paisumist. Lisaks tagavad suurepärane peitevõime ja täiteomadused lõpliku pinna esteetilise väljanägemise.

Saab üle katta nii vee- kui ka lahustipõhiste toodetega.
Diccodur Primerit on lihtne lihvida, tagades sellega ka pealiskihi nakkuvuse. Kruntvärvi saab üle katta nii vee- kui ka lahustipõhiste toodetega.

Küsi hinnapakkumist!

Tootekirjeldus

Lae alla

Ohutuskaart

Lae alla