Terrassiõli Valtti Plus, pruun

Tootekood: 3313 Kategooria:

Kirjeldus

Terrassiõli välistingimustesse. Kaitseb puidupinda UV-kiirguse eest ning muudab pinna väga vastupidavaks. Valtti Plus Terrace Oil tootel on 75% orgaanilisest süsinikust asendatud biopõhiste toorainetega (vastavalt standardile ASTM D6866-18) mis tähendab, et 18% kogu toote koostisest on biopõhine ehk taimne.

KIRJELDUSTerrassiõli välistingimustesse. Kaitseb puidupinda UV-kiirguse eest ning muudab pinna väga vastupidavaks. Valtti Plus Terrace Oil tootel on 75% orgaanilisest süsinikust asendatud biopõhiste toorainetega (vastavalt standardile ASTM D6866-18) mis tähendab, et 18% kogu toote koostisest on biopõhine ehk taimne.

TOOTE OMADUSEDSobib töötlemata, termotöödeldud, sügavimmutatud, lehtpuust ja eelnevalt õlitatud puidule ning ka tööstuslikult õlitatud puidule.

KASUTUSKOHADTerrassid, aiamööbel ja paadisillad.

Miks valida Valtti Plus Terrace Oil
Suurepärane vastupidavus
Valtti Plus Terrace Oil imendub sügavale puitu ning muudab pinna väga vastupidavaks. Valtti Plus Terrace Oil tootel on 75% orgaanilisest süsinikust asendatud biopõhiste toorainetega (vastavalt standardile ASTM D6866-18) mis tähendab, et 18% kogu toote koostisest on biopõhine ehk taimne.

Valmistoonid hall, must ja pruun
Valtti Plus Terrace Oil puiduõli tuleb alati toonida, et tagada puidupinna vastupidavus ilmastikutingimustele. Intensiivsed värvitoonid suurendavad pinna vastupidavust, kuna sisaldavad spetsiaalseid pigmente mis pakub täiendavat kaitset. Valtti Plus terrassiõli on saadaval valmistoonidena pruun, hall ja must.

Kaitseb UV-kiirguse eest
Kaitseb puitpinda päikesevalguse eest. Valtti Plus Terrace Oil kuivab kiiresti ning õli on lihtne pinnale kanda.

Küsi hinnapakkumist

Lisainfo

Tootja

TIKKURILA

KATVUS

5-7 m²/l vana ja kulunud puitpinna puhul. 7-15 m²/l uue ja heas seisukorras puitpinna puhul

TÖÖVAHENDID

pintsel, käsn

Tootekirjeldus

Lae alla

Ohutuskaart

Lae alla