KIILTO XF

Tootekood: 3849 Kategooria:

Kirjeldus

Kergsideainel pahtel kuivade ruumide seinte ja lagede viimistlemiseks enne värvimist ja tapeetimist. Sobib peale kandmiseks nii pritsiga kui käsitsi. Väga hästi lihvitav. Väike materjalikulu, sisaldab kergsideainet.

seinte ja lagede viimistluspahtelduseks
väga sile valge pind
kihi paksus max 2 mm
väike materjalikulu, sisaldab kergsideainet
pihustatav
väga hästi lihvitav
kulu 1 kg/m²/mm

Lisainfo

Kasutuskohad

Kiilto XF on pihustatav valmissegu-viimistuspahtel kuivade ruumide seinte ja lagede viimistlemiseks enne värvimist ja tapeetimist. Pärast kuivamist on pind hele ja sile ning värvimiseks valmis. Soovitame aluspinna enne tapeetimist üle värvida, see lihtsustab edasist tapeedi vahetamist. Sobib ka kipsplaatide vuugilindi kinnitamiseks ja tasandamiseks.

Kasutusjuhend

Pahteldatav pind peab olema puhas, kuiv ja tolmuvaba. Eemaldage pinnalt kõik see, mis võib liimuvust takistada. Uue kihi võib peale kanda alles siis, kui eelmine on kuiv. Vajadusel võib aluspinda enne uue pahtlikihi peale kandmist ettevaatlikult lihvida ja puhastada.
Kiilto XF on valmispahtel. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada. Vajadusel võib lahjendada toodet veega. Saab peale kanda kõrgsurvepritsiga või käsitsi teraslabidaga. Pritsiga peale kantud kiht tuleb käsitsi üle siluda.
Vuugilindi kinnitamisel kandke esmalt pinnale pahtel. Seejärel siluge teraslabidaga ja suruge paberist lint ettevaatlikult värskele pahtlile. Kandke lindile teine pahtlikiht ja siluge teraslabidaga. Kuivanud pinda saab lihtsasti lihvida.

Ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid.

Kaubamärk

KIILTO EESTI OÜ

Ohutuskaart

Lae alla

Tootekirjeldus

Lae alla