SEINAVAHA

Loe edasi
Loe edasi
Loe edasi
Loe edasi
Loe edasi
Loe edasi
Kategooria:

Kirjeldus

Seinavaha on vesialusel toode, mis sobib uuele või täielikult puhastatud puitpinnale sisetingimustes. Toode sobib uuele puitseinale, -laele, palkseinale ja siseuste viimistlemiseks. Sobib ka niisketesse sisetingimusse (vannituba, köök). Seinavahaga on võimalik saavutada juba ühe kihiga kaitsev ja kattev tulemus. Seinavaha imendub puidu sisse, toob hästi esile puusüü ja oksakohad, kuid samas peidab ära puidu defektid ning aja jooksul kollastunud pinna. Pind muutub vetthülgavaks ning saavutab ühtlasi siidise läike ning õhku läbilaskva kihi. Vaha sobib eelkõige heledale puidule.

Lisainfo

Kasutuskohad

Puitseinad ja -laed, palkseinad, siseuksed.

Kasutusjuhend

Ei lahjendata. Enne kasutamist korralikult segada.
Tee kindlaks, et puitpind oleks puhas, kuiv ning lihvpaberiga korralikult töödeldud.
Kanna vaha puitpinnale pintsliga puidusüü suunas. Kuivamisaeg kihtide vahel peab olema vähemalt 24 tundi. Viimistluskihtide arv on 1-2 sõltudes puitpinna kvaliteedist ja kasutamise eesmärgist. Pärast puitpinna lõplikku kuivamist poleeri pind kuiva puuvillase lapiga. Nii saame pinnale pehmelt siidise läike. Kasutamine: sisetingimustes. Kulu: 14 – 16 m2 liitri kohta. Kuivamisaeg: 24 tundi (20 ºC). Töövahendite pesu vee ja seebilahusega.

nõuanne

Seinavahaga (valge ja pruun) on võimalik üle viimistleda vana, eelnevalt lakiga viimistletud kollastunud või ebaühtlane pind. Sel juhul on vajalik pind eelnevalt puhastada värvipesuainega ja lasta enne viimistlemist kuivada. Testi konkreetsel pinnal ning vajadusel tee enne viimistlemist vahelihv.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kaubamärk

AMELLO GRUPP OÜ

Ohutuskaart

Lae alla