PARAFINÕLI

Tootekood: 3958 Kategooria:

Kirjeldus

PARAFINÕLI on ettenähtud uute puupindade viimistlemiseks sisetingimustes. Eriti hästi sobib PARAFINIÕLI lehtpuidust (haab,lepp jne.) seinte ja lagede viimistlemiseks. PARAFINÕLI-ga töötlemine kaitseb puidu pinda niiskuse ja määrdumise eest. Õliga küllastatud puitpind seisab hästi puhas ning puidu pindasid on lihtne puhastada.

PARAFINÕLI sobib eriti hästi sauna puitpindade kaitsmiseks leili-,pesu- ja riietusruumis. PARAFINIÕLI võib kasutada ka termotöödeldud puidu korral. Peale õliga viimistlemist muutuvad leiliruumis lepalauast seinad ja lavalauad väga kontrastseks ning tuleb tugevalt esile puidusüü ilus muster. Puidu pind jääb siidjalt läikiv.

Lisainfo

Kasutuskohad

Sobib siseruumides puitpindade sh saunalava ja -istmete, aga ka muude ruumide puitseinte ja -lagede katmiseks ja hoolduseks. Sobib hästi kuumtöödeldud materjalidele ja lepapuidust esemetele.

Kasutusjuhend

Pintseldage õli soovitud pinnale, oodake 30 minutit kuni 1 tund, pärast seda kuivatage pind. Vajadusel korrake seda tegevust.

Ohutus

Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas! Õlised tõõvahendid (poleervildid, poleerlapid jne.) võivad iseenesest süttida.

TÖÖTLEMINE PARAFINIÕLIGA

Enne kasutamist tuleb hoolikalt loksutada. Õli on kohe kasutusvalmis ja ei vaja lahjendamist. Õli kantakse puidu pinnale kas pintsli või möhäärlabida abil. Umbes 30 minuti pärast peale pealekandmist tuleb üleliigne mitteimendunud õli eemaldada hästiimava poleerlapi abil. Vajadusel kanda ka teine kiht. Sauna ja leiliruumis on soovitatav teine kiht. Meeldiva läike saamiseks võiks õlitatud pinda läigestada valge poleervildi abil.
Töövahendid puhastatakse lakibensiini või tärpentiini abil kohe peale töö lõpetamist.