KIVI ÕLI

Tootekood: 1655 Kategooria:

Kirjeldus

Kivi õli on looduslike õlide baasil valmistatud toode. Kivi õli on 100 % looduslik. Toode ei sisalda lahusteid. Kivi õli imendub kivi sisse kaitstes teda niiskuse ja mustuse eest ning toob esile kivi kauni tekstuuri. Kivi õliga sobib õlitada viimistlemata kivipinnad sisetingimustes.

Lisainfo

Kasutuskohad

Kivist ahjud, kaminad, pesuruumi kivipõrandad, looduskivist pinnad

Kasutusjuhend

Ei lahjendata. Sega hoolikalt enne kasutamist. Eeltöötlus: Puhasta vanad viimistletavad pinnad seebilahusega. Lase pinnal korralikult kuivada. Doseeri materjali õhukeste kihtidena pintsli või lapiga. Anna õlil imenduda umbes 30 minutit ning pühi ära liigne õli, mis enam ei imendu. Viimistluskihtide arv on 1-3 sõltudes pinna kvaliteedist ja kasutamise eesmärgist. Kiviõli ei sobi värvitud või glasuurpindadele. Kasutamine muuks otstarbeks ja vastupidiselt antud nõuannetele ei ole soovitav. Kulu kivipinnale on 6 -10 m2/l. Kuivamisaeg: Õhukeselt pintseldatuna 1-2 ööpäeva alusmaterjalist sõltuvalt.

Nõuanne

Kivi õli sobib hästi punasest tellisest ahjude ja pliitide viimistlemiseks. Tihti on telliste vahel olev ehitussegu määrinud teatud määral ka tellist. Kivi õli pealekandmisega saame antud kivipinna ühtlasi puhtaks.

Hoiatus

Toode võib muuta töödeldava kivi värvitooni.
Kui kivipind on viimistletud, siis aktiivselt võib antud pinda kasutama hakata alles ca 1 nädala pärast. Alles siis saavutab pind lõpliku niiskus- ja kulumiskindluse.

Kaubamärk

AMELLO GRUPP OÜ

Ohutuskaart

Lae alla